1 Ayda 20 Kilo Verdiren Haşlanmış Limon Diyeti Tarifi

Diyet konu olduğunda bir an önce zayıflamak değil de yağlardan kurtulmak önemli olan konudur. Bu videomuzda ise sizlere 20 kilo verdiren haşlanmış limon tarifi diyeti nasıl yapılır? Buna değinmek istedik.
Limonun haşlanmış olmasının nedeni midenize zarar vermemesidir. Çünkü limonu çiğ olarak tükettiğinizde bazı hassas midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok ettiği için vücudunuz da botox etkisi yaratacak bir tariftir.

36 YORUMLAR

    • Limonun haşlanmış olmasının nedeni midenize zarar vermemesidir. Çünkü limonu çiğ olarak tükettiğinizde bazı hassas midelerin ağrımasına neden olabilecektir. Üstelik besleyici ve bağırsaklardaki bakterileri yok ettiği için vücudunuz da botox etkisi yaratacak bir tariftir.

  1. Arkadaşlar yorumlarınızdan hiç kimsenin yapmamış olduğunu anladım ben dün akşam yaptım sarımsağı çok seven ben bile şu an tiksindim hakikaten içimi çok zor ama bilimsel olarak düşünüldüğünde eğer bir ay ya da 20 gün bile içilebilir muhteşem sonuç alınır çünkü iştah gidiyor ama sayın kadın3.com yani limonun kilosu kaça sen biliyor musun madem iki litrelik bir karışım yaptırıyorsun net bilgi ver arkadaşlar 3 gün sonra içilmez diye belirt tencere dolusu yaptık dökecek miyiz şimdi

  2. Ben bu kürü doğum kilolarımı vermek için denedim ve yaklaşık 15-16 kg verdim. Ama ben her akşam taze olarak yarım limonu cezvede kaynatıp içtim sarımsak eklemedim. Ayrıca bence ılık tüketilmesi daha iyi tad açısından. Soğuk olunca tadı hoş olmuyor. Bu arada sadece bu kürü yapmakla kilo tabiki verilmiyor. Yeme ve içmeme dikkat ettim ki uygulama aşamasında fark edeceksiniz ki 2-3 gün içinde iştah olarak da sizi çok etkileyecek.