Banyolara renk veren banyo aksesuarları

Banyonuzu küçük dokunuşlarla renklendirmeye ne dersiniz? Birkaç küçük dokunuşla banyo renklendirmek mümkün. Hadi başlayalım…

Sürekli olarak girip çıktığımız, aldığımız duşlar ile en çok rahatladığımız yerler şüphesiz banyolar oluyor. Her insan banyosunun temiz ve ferah olmasını ister. Çeşitli banyo aksesuarları ile sizlerde ferah ve kusursuz banyolara merhaba diyebilirsiniz.

Banyolara renk katan aksesuar fikirleri

Banyo setleri

Birçok markette yerini alan banyo setleri takım olarak satılmaktadır. Genelde içerisinde sabunluk, çöp kovası ve klozet temizleme fırçası yer alıyor. Özellikle son zamanlarda çeşitli renk ve tasarımlar ile pek çok kişinin banyosunda vazgeçilmez bir aksesuar haline geldi. Üstelik bunları tarzınıza göre de seçebilirsiniz. Sadelikten yana olanlar ise mor, sarı, yeşil ya da pembe gibi pek çok renk seçeneği ise sizleri beklemekte.

Ağır ve asıl bir görünüm isteyenlerin ise tercih edebileceği ahşap gibi şık modeller bulunuyor.

Banyo setleri
Banyo setleri

Ecza dolapları

Günümüzde artık birçok banyoda yerini alıyor. Artık ecza dolapları da çok kullanılan aksesuarlar arasında. Sevimli bir ecza dolabı ise banyolara harika bir hava yaratacak bir aksesuar olarak karşımıza çıkıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

 

Ecza dolapları
Ecza dolapları

Banyo köşe rafları

Cam ya da ahşap köşe rafları bir banyo için kullanışlı bir seçenek olacaktır. Hatta köşe rafları üzerine ekleyeceğiniz şirin mumlar, küçük çiçekler veya kokular bu konuda banyonuzun harika bir görünüm elde etmesini sağlıyor.

Köşe rafları
Köşe rafları

Banyo kilimleri

Banyolar için çeşitli kilimler hatta kilim setleri bulunuyor. Bunlar ile banyonuzun havasını değiştirebilir. Temiz durmasını sağlarken bir yandan da ferah durmasını sağlayabilirsiniz. Banyolar bir insanın en çok zaman geçirdiği yerler arasında bulunuyor. Tıpkı salon gibi banyolarda şık mekanlar olmalıdır. Kendi kadar evini de bakımlı sevenler için bu kilimler ideal.

Banyo kilimleri
Banyo kilimleri

Klozet kapakları

Klozet kapağı modelleri, başta ilginç gelse de sıkça tercih edilen bir aksesuar ürünü olmakta. Banyo tasarımlarınıza uygun bir klozet kapağı ile harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

Klozet kapakları
Klozet kapakları

Kirli sepetleri

Kirli sepetleri tüm evlerde illa ki bulunuyor. Ancak daha sevimli, hoş bir kirli sepeti banyonuzun havasını değiştirecek iyi bir seçenek olacaktır.

Sizlerde ufak ve basit dokunuşlar ile kusursuz bir banyoya merhaba diyebilirsiniz. Bunun için doğru aksesuarlar seçmeniz yeterli olacaktır.

Kirli sepetleri
Kirli sepetleri
Banyolara renk veren banyo aksesuarları

Sponsorlu Bağlantılar

loading...
İlgili Haberler

Yorum Bırakın