Çiçekli Nişan Tepsisi Modelleri

Çiçekli Nişan Tepsisi Modelleri

Kış ayının gelmesi ve düğünlerin azalması ile birlikte bu sefer gözler nişan organizasyonlarına çevrildi. Baharda ve yaz ayında düğün yapmak isteyenler nişanlarını illa ki kış mevsiminde yaparlar. Nişan kültürü ülkemizin her kesiminde yer etmiş bir kültürdür. Nişan organizasyonunu kimi çift küçük bir törenle aile ve arkadaşlar arasında yapmayı tercih ederken kimi çift ise daha gösterişli ve büyük törenleri tercih eder.

Her ne şekilde olursa olsun nişan merasimlerinin vazgeçilmezi, yokluğunda o nişanın büyük bir parçasının eksik olacağı tek şey nişan tepsisidir. Kimisi sade kimisi gösterişli bir nişan tepsisi tercih eder ama o nişan tepsisinde gelin ve damada hitaben mutlaka bir çiçek olur.

Ahşap ya da Kütük Görünümlü Çiçekli Nişan Tepsileri

Son zamanların trendi olan bu nişan tepsileri her zevke hitap eden bir seçenek. Çiçek modelinin boyu ve rengi ile her organizasyona yakışır. Koyu renkli çiçeklerin daha şık durduğu bu modellerin yuvarlak ya da oval olanını bulmanız mümkün. Bu tepside tafta ya da çiçeğin renginde kaplanmış bir makas çok şık durur. Ahşabın sadeliğinden dolayı tepsiyi canlandırmak için çiçeği biraz büyük kullanabilirsiniz. Koyu renkli her çiçeğin doğal durduğu bu tepside çiçek rengi olarak ilk tercihiniz kırmızının tonları olabilir, özellikle turuncu tonlarına bakmakta fayda var.

Ahşap ya da Kütük Görünümlü Çiçekli Nişan Tepsileri
Ahşap ya da Kütük Görünümlü Çiçekli Nişan Tepsileri

Gümüş ya da Altın Renginde Aynalı Parlak Tepsiler

Bu modeller kütük modellere kıyasla biraz daha gösterişi tercih eden çiftlerimize hitap etmekte. Daha çok gümüşün tercih edildiği bu tepsilere bakan çiftler kendi güzelliklerini ve mutluluklarını görebilirler. Kütük modeller kıyasla açık renkli çiçekler daha şık durmaktadır. Krem ve somon gibi pastel tonlarında çiçeklerle süslenen tepsilerin ilk bakacağınız tepsiler olması tavsiye edilir. Yuvarlak, oval, kalp şeklinde gibi birçok modeli bulmanız mümkün.

Çiçek süslemelerinde çiçeğin hafif tepsiden taşan modelleri bu tepsiyi daha zengin ve gösterişli yapmaktadır. Tepsinin makası çiçeğin renk tonlarında bir kurdele ile sarılabileceği gibi parlak taşlarla da süslenebilir. Böylece nişan merasiminizde size göz kamaştıran ışıltılar eşlik eder.

Gümüş ya da Altın Renginde Aynalı Parlak Tepsiler
Gümüş ya da Altın Renginde Aynalı Parlak Tepsiler

 

Sponsorlu Bağlantılar

loading...
İlgili Haberler

Yorum Bırakın