Kışın rengi pastel tonları

Pastel tonları kombinlenmesi en kolay renklerdir. Burada önemli olan fazla renk karmaşasından kaçınmak. Pastel tonlarıyla ne kombinlenir?

Trend ve moda üzerine çıktığımız bu yolculukta yolumuzun üzerine sarılar, pastel yeşiller, sütlü kahve tonları ve taba renkler çıkıyor. 1987’ lerin vazgeçilmez kıyafetleri arasında sandık diplerini bekleyen geniş İspanyol paça pantolonlar da artık dolaplarda yerini almaya başlamalı. Dar paça pantolonlar şimdi sandıklara dolsun. Sürekli bir döngü içerisinde olan ve her sene eskiye yeni bir şey katarak kendini güncelleyen giyim sanatı şimdiki nesli tam anlamı ile etkilemiş olmalı. İkili kombinler de kullanılan hardal ve sonbahar turuncusu içimizi ısıtan samimi bir tarz yarattı. Bob Marley tarzı bereler, balıkçı yakalar, ellerin üstüne kadar inen kalın triko kazaklar her senenin vazgeçilmezi olmaya devam ediyor.

Pantolon, kazak kombinleri

Pantolonda trend ve moda koyu kahve, siyah ve hardal sarı olarak kendini gösterdi. Her ne kadar insanın kendine yakıştırdığı moda olsa da, eller ve gözler illaki bu renklere kayacak. Geniş paçalı pantolonlarla özellikle tercih edilen kruvaze yaka siyah veya desenli parlak saten gömlekleri büyük çiçek desenli veya otantik desenli fularlar tamamlayacak. Aynı tarz pantolonları yine salaş, balıkçı yaka ve sade renkteki Selanik kazaklar takip edecek. Uzun fantastik çizmelerin yerini ise daha çok rahat ve şık spor ayakkabıları ile postal tarzı botlar alacak. Rahatlığına düşkün genç kesimin favori takıları ise daha çok tek kulakta küpe, uzun zincirli madalyon gibi yine özgürlüğü temsil eden takılar olacak. Nacizane fikir olarak belirtelim ki bu pantolonların üzerine mini veya saçaklı süet yelekler harika bir stil oluşturacak. Ayrıca tüylü küpeler bu tarz kıyafetlere ayrı bir samimiyet katacaktır.

Kışın rengi pastel tonları
Kışın rengi pastel tonları

Mont, kaban, ceket tarzları pastel tonlarında mı olmalı?

Kışın tren ve moda mont, Kaban Ceket demek. İç kıyafetler pastel renklerden oluşurken, dış kıyafetler daha çok zıt ve natürel renklerden oluşuyor. Örneğin hardalları sek beyaz ve siyah tonları, kahveleri ise yine siyah ve krem tonları takip ediyor. Kaban ve ceket modellerinde büyük gold düğmeler kullanılırken, mont türlerinde yine gizli fermuarlar ön planda. Kapüşon tarzı aksesuarlarda büyük tüyler yerine daha düz ve yok tarzında tüyler.

Süper mini yerine mini veya midi

Modanın baş aktörü süper mini kıyafetler bu yıl yerini mini ve midi boylara terk etti. Özellikle ünlülerin de televizyonlarda boy gösterirken kullandığı kloş midi eteklerin altına kullanılan taba veya siyah deri kırışık botlar senenin en çok kullanılan kombinlerinin başında. Balıkçı yakalar burada yine sahneye geliyor. Fakat bu sefer dar ve mini olarak. Boğaz altında küçük bir dekolte pencere bele inen kruvaze Selanik model, ince beli ortaya çıkarırken, yine sarının ve siyahın asil tonlarını taşıyan saçlar ile adeta sokaklar podyuma dönüşüyor. Kadın, erkek her yaştan her kes sokakları tarzıyla yakacak gibi görünüyor.

Kışın rengi pastel tonları #Kış #Moda #PastelTonları #Trend

Sponsorlu Bağlantılar

loading...
İlgili Haberler

Yorum Bırakın