Tarçınla Karın Yağları Nasıl Yakılır?

Bal, tarçın ve limon tarifi ile sadece 2 haftada karın yağlarından kurtulabilirsiniz. Karın yağları üzerinde en çok durulan vermesi çok zor fakat alması kolay olan bir bölgesel yağlanmadır.

Tarçınla Karın Yağlarına Son!

Bal, tarçın ve limondan oluşan bu karışımın malzemeleri muhtemelen şuan mutfağınızda hazır. bu malzemeler tokluk sürenizi uzatarak, açlık krizleri yaşatmadan vücudunuzu toksinlerden arındırıp yağ yakmanıza yardımcı olacaktır.

Malzemeler;

  • 1 yemek kaşığı bal
  • 1 çay kaşığı toz tarçın
  • 1 su bardağı sıcak su
  • yarım limon

Hazırlanışı;

Bal, tarçın ve limon karışımını hazırlamak için önce, 1 yemek kaşığı balı küçük bir kaseye alalım. Üzerine 1 çay kaşığı toz tarçın ve yarım limonun suyunu ekleyip iyice karıştıralım. Hazırladığımız karışıma 1 su bardağı sıcak su ekleyip tekrar karıştıralım. Hazırladığımız karışımı bardağa alarak tüketebilirsiniz.

Kahvaltıdan en az yarım saat önce tüketilmesi önerilmektedir. Bu karışım sabah aç karnına düzenli olarak tüketilebilir. Sabah tüketilmesi gün boyu enerji seviyenizin yüksek kalmasını sağlar. Aynı zamanda metabolizmayı hızlandırdığı için yağ yakımını sağlar. Sindirim sistemini geliştiren özelliklere sahiptir.

Bal, tarçın ve limon karışımı vücudun en savunmasız olduğu zaman olan yemek aralarında da tüketilebilir. Karışımı sabah aç karnına içmek daha güzel sonuçlar verecektir. İştahı azalttığı için daha az yemek yemenizi sağlar. Tarçın açlık oluşmasını engeller. 2 hafta boyunca sabah bu karışımı için özellikle bel, basen ve karın bölgesindeki fazla yağların yok olduğunu göreceksiniz.

Tarçınla Karın Yağları Nasıl Yakılır?
loading...
İlgili Haberler

Yorum Bırakın